Öykümüz

2005 yılından beri hizmetinizdeyiz...

2005 yılından beri Bostancı ClubSporium’da faaliyetini sürdüren Cousin Restaurant, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2015 yılında Ataşehir Botanik Çarşı’ya taşındı.

180 kişilik kapalı salonu, ağaçlar altında, yemyeşil çiçeklerle bezeli, şehrin gürültüsünden uzak dinlenme bahçesi kendinizi huzurlu ve konforlu hissetmenizi sağlayacak şekilde dekore edildi.

Anadolu yakasında ,Ataşehir Cousin Restaurant hergün sabah kahvaltısı, öğle yemeği, çay saati, içki ve aperatifler ve akşam yemekleri ile Çarşamba, Cuma, Cumartesi Canlı Müzik, Fasıl ve Pop Müzik proğramları, çeşitli sanatçılarla Gala Geceleri , Pazar kahvaltıları ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Cousin Restaurant’ ın şık ve konforlu ortamında misafirlerinizle rahat edecek, özel ses sistemi ile kaliteli müziğin farkını hissedeceksiniz.

Tüm özel organizasyonlarınız için Cousin Ataşehir mükemmel bir mekandır.

Cousin Restaurant’ ta her menü özenle seçilmiş taze malzemeler ile doğal ve klasik yöntemlerle hazırlanır. Menülerimizde kesinlikle katkı maddeli, yapay aromalı soslar ve hazır ürünler kullanılmamaktadır. A la carte menülerimizde yer alan beyaz ve kırmızı etli çeşitlerin, ısıtılmış döküm tavalarda ve tarafımızdan hazırlanmış özel soslar eşliğinde sunumu yapılmaktadır.

Müessemizde otopark ve vale hizmeti olup, aracınız valeye teslim edildiği andan itibaren sigorta kapsamındadır.

Cengiz Tanyıldızı

Cousin Restaurant Genel Müdürü

GÜRCAN GÜLER

COUSIN GURME

Yiyecek – İçecek Sorumlusu

LATİFE GÜLER

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ VE ORGANİZASYON

Organizasyon, süsleme ve müşteri ilişkileri sorumlusu.

 

CENGİZ TANYILDIZI

TANYILDIZI MÜZİK

Canlı müzük ve DJ organizasyonu.

logo_cousin_resto22

Atatürk Mah. Meriç Cad. Botanik Çarşı No: 30/7, Ataşehir, Kadıköy/İstanbul

Pazartesi – Perşembe: 10.00 – 22:00

Cuma – Cumartesi: 10:00 – 02:00

Rezervasyon Telefonu:

+ 90 216 416 05 99

(c) 2019 Cousin Restaurant. Tüm hakları saklıdır.